sobota, 23 grudnia 2017

JELP - pranie to wyzwanie !!!

Na fp dzidziusiowo został zorganizowany test z marką JELP - bezpieczne pranie.

 Zgłosiłam się do tego testu- produktu do prania ubranek dziecięcych JELP, ponieważ już za niedługo nasza księżniczka będzie z nami a od 4 lat już tyle produktów doszło na rynku, że sama nie wiem co wybrać .


Organizatorzy wybrali nas jako jedną z wielu osób do testu..

A po niedługim czasie doszła do nas przesyłka z proszkiem JELP - saszetka 80g na 1pranie. JELP - specjalistyczny proszek + środek zmiękczający do prania bielizny niemowlęcej i odzieży dziecięcej.

Proszek JELP Soft 2w1 został przebadany klinicznie, posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, można go stosować do ubranek już od pierwszych prań, nie posiada fosforanów.


A teraz przechodzimy do testu..
Wydawało by się, że jedna taka saszetka to za dużo na jedno pranie, ale po wsypaniu do szufladki było  go w sam raz. W saszetce znajdziemy proszek białego koloru o delikatnym zapachu.

Ubranka po praniu są delikatne, miękkie i pachnące takim dzidziusiem. 
Łatwo dają się prasować, a i bez tego są wystarczająco miękkie :)Nasza Wiktoria ma już większość ciuszków przygotowaną lecz nie wiadomo czy jeszcze ktoś nie sprezentuje nam czegoś nowego :)


Ciuszki będziemy prać w JELP conajmniej do jej 3go miesiąca życia tak jak zaleca producent i już wiem, że to będzie dobry wybór, no chyba, że skóra Wiki będzie wrażliwa na nie. Ale jeśli będzie wszystko dobrze to JELP zostanie u nas na dłużej :)