piątek, 2 czerwca 2017

Krem do czyszczenia powierzchni metalowych z serii "Dom Faberlic"

Większość z Nas ma w domu taki garnek, służący tylko do smażenia frytek, prawda??  Nie jedna osoba skręca się ze złości, kiedy blaszka do pieczenia z kolejnym wypiekiem staje się jakaś taka ciemna choć umyliście ją dokładnie :) Mam na to sposób
- krem do czyszczenia powierzchni metalowych z serii "Dom Faberlic". Jest to idealne rozwiązanie do tego typu rzeczy; garnków, blaszek, wszystkiego co metalowe. Wystarczy nałożyć warstwę kremu, taką by było ją widać po zaaplikowaniu, odczekać kilka minut i umyć naczynie gąbką, wypłukać i gotowe :) Możemy cieszyć się dawnym blaskiem metalowych powierzchni.

Krem posiada formułę na bazie łagodnego naturalnego środka do polerowania i substancji myjących pochodzących z surowców roślinnych – oleju kokosowego.

Właściwości
  • Krem delikatnie usuwa zaschnięte zabrudzenia, przypalone resztki jedzenia, lekkie osady wapienne i sadzę z różnego rodzaju metalowych powierzchni: patelni, garnków, sztućców, blach, stalowych zlewozmywaków, okapów, kranów itp.
  • Szybko nadaje połysk, usuwa matowość, przy czy nie rysuje i nie niszczy powierzchni polerowanych.  
W składzie znajdziecie; 

 woda, ponad 30% mineralnego środka do polerowania, 5-15 % niejonowych związków powierzchniowo czynnych (na bazie oleju palmowego), mniej niż 5% soli sodowej siarczanu etylenoeteru kwasów tłuszczowych (na bazie oleju palmowego), guma ksantanowa, konserwant, substancja zapachowa.


Zapraszam do składania zamówień u  Kasi ( link do profilu fb Kasi - https://www.facebook.com/profile.php… )

Zapraszam do oglądnięcia katalogu https://faberlic.com/index.php… już wkrótce ukaże się nowy katalog a u Kasi możecie zobaczyć o już dziś  

Cena produktu 11,99zł* więc totalna tanioszka :)

*cena w katalogu 09/2017 obowiązujący od 5.06.2017 :)