piątek, 2 czerwca 2017

Uniwersalny wywabiacz plam w sztyfcie - znany jako "magiczna kredka" do usuwania plam ;)

Dla mnie, mamy trzech łobuzów taka "kredka" to zbawienie. Kiedyś używałam odplamiacza, nanosiłam go miejscowo, później dodając jeszcze do pralki. Od teraz wiem, że nic nie zastąpi mi tego produktu. Wywabiacz plam w sztyfcie Faberlic nie działa na wielkie plamy typu zalana bluzka napojem wiśniowym (przykładowo) a na mniejsze plamy, działa miejscowo:) typu ślad z flamastra, długopisu, mała plama z banana czy też soku - ale mała;) Usuwa plamy z krwi, gencjany, olejów, smoły.Uniwersalny wywabiacz plam w sztyfcie pomoże Ci pozbyć się najróżniejszych plam bez problemu! 

Właściwości
  • Nie zmienia i nie niszczy struktury tkanin. 
  • Posiada zbalansowaną formułę na bazie najnowszego ekologicznego środka tlenowego, który uwalnia tlen w procesie prania, działa jako wybielacz i odplamiacz. Dzięki temu sztyft skutecznie i szybko usuwa wszelkie plamy z keczupu, kawy, herbaty, jodu, szminek, sadzy, rdzy, produktów na bazie nafty, długopisów, flamastrów i inne zabrudzenia. 
  • Wygodny, kompaktowy i prostu w użyciu.


Jak używać wywabiacza?

 Namoczyć ciepłą wodą zabrudzony obszar, nanieść środek na plamę, lekko potrzeć dopóki nie wytworzy się biała piana. Odczekać 10-15 minut, następnie przemyć ciepłą wodą czyszczony obszar. Po użyciu sztyft dokładnie osuszyć.

 Przed zastosowaniem na tkaninę z nietrwałym barwnikiem należy sprawdzić w mało widocznym miejscu, czy produkt nadaje się do użycia . 

W składzie ma: 15-30% wybielacza zawierającego tlen, mniej niż 5% laurylosarkozynianu sodu (na bazie oleju kokosowego), środek kompleksujący, konserwant.


Zapraszam do składania zamówień u  Kasi ( link do profilu fb Kasi - https://www.facebook.com/profile.php… )Zapraszam do oglądnięcia katalogu https://faberlic.com/index.php… już wkrótce ukaże się nowy katalog a u Kasi możecie zobaczyć go już dziś  

Cena produktu 9,50zł*

*cena w katalogu 09/2017 obowiązujący od 5.06.2017