piątek, 2 czerwca 2017

Mydło kuchenne neutralizujące zapachy o cytrusowym aromacie z serii "Dom Faberlic"

Często robiąc posiłki borykamy się z "ciężkim" zapachem dłoni, np. po krojeniu cebuli czy cytryny. Idealnym rozwiązaniem od firmy Faberlic jest mydło kuchenne neutralizujące zapachy z serii "Dom Faberlic". Ja akurat miałam okazję przetestować mydło o cytrusowym aromacie, ale w katalogu znajdziecie wiele innych min. zapach kawy czy orchidei :)
Mydło kuchenne do mycia rąk, które możesz używać także do czyszczenia takich przyrządów kuchennych, jak np. deski do krojenia czy wałki do ciasta. Całkowicie usuwa zapachy pozostałe po przygotowaniu jedzenia.

Czarujący zapach czystości!
  • Dzięki opatentowanej technologii całkowicie i błyskawicznie neutralizuje przykre i intensywne zapachy: ryb, czosnku, cebuli, surowego mięsa, przypraw, pozostałych produktów o intensywnym zapachu oraz papierosów itd.  
  • Delikatnie i skutecznie czyści dłonie z zabrudzeń i tłuszczu, które pozostają po przygotowaniu jedzenia, nawet w zimnej wodzie.
  • Nie podrażnia i nie wysusza skóry dłoni. Posiada neutralne pH.
  • Jest wydajne i oszczędne – 1 butelka wystarcza do 250 użyć.
  • Jest łatwo i całkowicie zmywalne.
  • Posiada słodko-cytrusowy pobudzający zapach kwitnącego drzewa pomarańczowego. 
  • Jest biodegradowalne. 
W składzie znajdziemy:

  woda, 5-15% siarczanu alkoholi tłuszczowych (na bazie oleju kokosowego), mniej niż 5% niejonowych związków powierzchniowo czynnych (na bazie oleju kokosowego), mniej niż 5% substancji zapachowej, kwas cytrynowy, sól kuchenna, konserwant.

Zapraszam do składania zamówień u  Kasi ( link do profilu fb Kasi - https://www.facebook.com/profile.php… )
 

Zapraszam do oglądnięcia katalogu https://faberlic.com/index.php… już wkrótce ukaże się nowy katalog a u Kasi możecie zobaczyć o już dziś  

Cena produktu 6,90zł*

*cena w katalogu 09/2017 obowiązujący od 5.06.2017 :)zapachy; cytrusowy, kwiatowy,kawy
zapach kwiatowo korzenny, owocowy, orchidei cena 10,50zł