niedziela, 14 maja 2017

A oto ostatnie z moich zdobyczy :) part.1

Taką niespodziankę dostałam od
koleżanki również testerki, dla moich dzieciaczków. Za co jeszcze raz bardzo dziekujemy :*


Niedźwiedź – gmina wiejska w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie nowosądeckim. Jest to gmina letniskowa, o ogromnych walorach naturalnych. 
 


Powiat limanowski – powiat w Polsce, utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Limanowa.


Ełk – miasto w północno-wschodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Największe i najludniejsze miasto na Mazurach oraz główny ośrodek przemysłowy i kulturalny w regionie.


Powiat brzeziński – powiat w Polsce, utworzony z części powiatu łódzkiego wschodniego z dniem 1 stycznia 2002 roku na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 maja 2001 r. Jego siedzibą jest miasto Brzeziny.
Godnymi uwagi obiektami architektury sakralnej na terenie powiatu brzezińskiego są:


Edytuj


Edytuj

Kolej Wąskotorowa Rogów - Rawa - Biała (dawniej Rogowska Kolej Dojazdowa i Rogowska Kolej Wąskotorowa) - jedyna istniejąca w województwie kolej wąskotorowa prowadząca z Rogowa przez Jeżów i Rawę Mazowiecką do Białej Rawskiej. Tory kolei zostały położone w 1915 i przebudowane w 1950 roku. Na stacji w Rogowie obecnie gromadzone są zabytkowe pociągi w ramach utworzenia skansenu kolei wąskotorowych. Wstęp na nią jest bezpłatny. Znajduje się tam także drezyna ręczna dająca możliwość jazdy po stacji. Po linii kolei kursuje w każdą niedzielę od maja do września ogólnodostępny pociąg turystyczny

 Znane i lubiane projekty domów jednorodzinnych, dostępne w wysokiej jakości i rozsądnej cenie - to propozycja autorskiej Pracowni Projektowej Dobre Domy. Ich biuro oferuje gotowe projekty domów, ich adaptacje i indywidualne koncepcje, przygotowane na zlecenie Klienta wraz z wizualizacją planowanych inwestycji. Proponują Państwu projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce, wśród nich domy tradycyjne i nowoczesne, projekty małych domów i rozległych rezydencji. Koszty budowy poszczególnych koncepcji przedstawiają na bazie kosztorysu budowlanego stanu surowego i wykończonego, który jest przygotowywany do każdego projektu. Realizacje projektów domów mogą Państwo obejrzeć na zdjęciach nadsyłanych przez ich Klientów -  ukazują one domy w trakcie budowy, domy ukończone oraz ich wnętrza.
Biuro projektowe jest do Państwa dyspozycji we wszystkie dni robocze. 
Zaufało im już tysiące Polaków, może i Ty znajdziesz wśród propozycji dom swoich marzeń…
Wygrana (nagroda pocieszenia) u Testerka-poleca ( link tu >>klik) w konkursie na aktywność:)

 Pamiątkowe bilety - pocztówki z odwiedzonego przez naszą rodzinkę Schronu Kolejowego - Bunkru w Stępinie.SCHRON KOLEJOWY STĘPINA - CIESZYNA

- niemieckie fortyfikacje z okresu II Wojny Światowej - Stępina i Cieszyna koło Frysztaka - schron kolejowy, bunkry bojowe i bierne - jedna z największych atrakcji Podkarpacia - unikatowy w skali europejskiej.
 Więcej można przeczytać tu >> http://www.schronkolejowy.pl/p/blog-page_14.html?m=1
 Kawa z konkursu na Dzień Kobiet od Infogminy.
 Długopisy od https://www.energizer.eu/pl/energizer/


Próbki AUBE

Regenerujący krem na noc do skóry cienkiej i pozbawionej elastyczności
i
Krem na noc wzmacniający strukturę skóry z widocznymi zmarszczkami

Więcej na stronie https://aube.pl

Gadżety od firmy Materna Communications

               
                      Gadżety od Puma
         http://pl-eu.puma.com/pl/en/home