poniedziałek, 22 maja 2017

Najlepszy sklep z akcesoriami GSM to... IziGSM

Szukasz fajnych akcesoriów do swojego telefonu? Znudziło Ci się poprzednie etui? A może Twoja bateria lub ładowarka nadaje się do wymiany ??

To wszystko i wiele innych potrzebnych Ci rzeczy znajdziesz w sklepie IziGSM wystarczy, że odwiedzisz stronę https://www.izigsm.pl 

Na dobry początek mam dla Was kod rabatowy uprawniający do 15% rabatu na zakupy :) Kod ważny do końca roku więc zapraszam do korzystania :)


Firma ta istnieje na rynku polskim od 2004 roku. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca sieć sklepów internetowych oferujących akcesoria GSM najwyższej jakości. Możesz u nich zakupić ładowarki sieciowe i samochodowe do różnych modeli telefonów, różnego rodzaju pokrowce, które doskonale będą chronić Twój telefon przed zniszczeniem. Dodatkowo oferują uchwyty samochodowe oraz rowerowe, które bez wątpienia zwiększą Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy. Znajdziesz tam również wiele innych produktów, które mogą ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z telefonu komórkowego.

Firma została stworzona z myślą o każdym, kto chce w szybki, wygodny i przede wszystkim bezpieczny sposób zakupić akcesoria do swojego telefonu. 
Jest to również dystrybutor marki NOVOTON oferującej akcesoria do telefonów komórkowych. W ich ofercie znajdziesz wiele produktów z logo tej marki, m.in. pokrowce oraz ładowarki sieciowe i samochodowe.
Siedziba firmy IziGSM mieści się w malowniczo położonej miejscowości w Beskidzie Wyspowym. Górale z Zakopanego nazywają ich Lachami lub Ceprami, nie zmienia to jednak faktu, że Limanowa to również raj dla miłośników turystyki górskiej.Więcej informacji oraz ofertę sklepów można znaleźć również na stronach:Serdecznie zapraszam na zakupy i gorąco polecam <3 

I od siebie dziękuję za prezenty :)