środa, 19 kwietnia 2017

Twój lot opóźnił się, został odwołany lub zmieniony?? Zgłoś się do AirCashBack

Ile razy musiałeś czekać na samolot, bo miał opóźnienie albo w ogóle został odwołany?? Wiele?? Mam dla Ciebie rozwiązanie.
Wystarczy skorzystać z oferty firmy AirCashBack, która zajmuje się likwidacją szkód ponoszonych przez pasażerów linii lotniczych. Jeżeli Twój lot spóźnił się, został odwołany, lub odmówiono Ci wejścia na pokład, możesz uzyskać za to wysokie odszkodowanie! Zadaniem AirCashBack jest to, aby Ci w tym pomóc. Zgłoś się i uzyskaj odszkodowanie (nawet 2400 zł /os.)! 
 
Możesz dochodzić odszkodowania za loty rejsowe i czarterowe, prywatne i służbowe. Odszkodowanie przysługuje Ci, jeśli Twój lot opóźnił się więcej niż 3 godziny.

  Firma AirCashBack poprowadzi Twoją sprawę w trakcie całego procesu likwidacji szkody. Nie tracisz czasu na "papierkową robotę". Z uzyskanej dla Ciebie rekompensaty AirCashBack pobiera jedynie 25% prowizji (w tym VAT). W przypadku nieuzyskania przez AirCashBack odszkodowania nie ponosisz żadnych kosztów. AirCashBack działa na terenie całej Unii Europejskiej, skutecznie uzyskując dla swoich klientów odszkodowania, których łączna wartość liczona jest już w milionach złotych!

Niezależnie od tego, czy jesteś za granicą na lotnisku bez dostępu do urządzeń biurowych, czy w zaciszu domowym z drukarką, możesz starać się o rekompensatę pieniężną już teraz! Z pomocą AirCashBack szybko uzyskasz odszkodowanie za swój lot klikając tutaj >>> zgłoś szkodę.

Kilka słów o działalności AirCashBack można odnaleźć na stronach :
https://www.facebook.com/aircashback    oraz  http://aircashback.com/

Film oAirCashBack ; https://www.youtube.com/watch?v=Es52cod9W44 

Zapraszam :)