wtorek, 7 marca 2017

Akcja "Testuj kosmetyki Toni&Guy" z mamaklub.pl

Ja sobie siedze i tnę, piszę i zaginam a tu nagle dzwoni domofon...
Odbieram "słucham" odpowiedź??" Kurier;) "No ok mąż zamówił coś na allegro.. Otwieram, kurier mi wręcza paczkę pobraniową sztuk 1. Ale hola hola wczoraj dostałam dwa smsy od poczty że przesyłki nadane a tu tylko jedna?? W śledzeniu obie wydane doreczycielowi. Więc łagodnie pytam "tylko jedna??? "A Pan popatrzył w swoj tel i mówi" o kurcze drugą mam na aucie". I tak sobie Pan pobiegł na dół i znów na 4 piętro do mnie:)

No dobra odnośnie paczek.. Jedna wiadomo męża, druga?? Też myslalam, ze jego a tu moja <3. Kosmetyki z akcji " Testuj kosmetyki Toni&Guy" z mamaklub Już chwilę temu miałam maila, ze mnie wybrali ale szczerze to przez te losy nawet o tym nie pomyślałam:)

Tak więc w przesyłce był szampon i odżywka do włosów zniszczonych Toni&Guy.

* Szampon Toni&Guy Damage Repair 250ml
* Odżywka Toni&Guy Damage Repair 250ml

Więc dziś wieczorem będziemy zaczynać testowanie :)


Edit; 18.03.2017

Moje włosy po użyciu szamponu i odżywki Toni&Guy odżyły. Są super miękkie, lekko się rozczesują i nie wypadają. Niestety przy dwóch pierwszych użyciach dostałam łupieżu ale to pewnie ze względu na zmianę kosmetyku po przy trzecim myciu już problem znikł. Zapach tych kosmetyków spodobał mi się bardzo, jest taki delikatny a zarazem obłędny:) Mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt na zniszczone włosy:)