wtorek, 7 marca 2017

Testowanie z Tea Rebels a właściwie z Nopalinią Max :)

Jak już wcześniej pisałam produkt, który mielibyśmy testować
Nopalinia Max więcej o produkcie tu >> www.nopalinia.pl
jest to w pełni naturalny środek w proszku wspomagający odchudzanie i metabolizm oraz wspierający kontrolę apetytu.

Dzięki zawartym w nim składnikom wspomaga proces oczyszczania jelit, poprawia metabolizm i w konsekwencji – pomaga w walce z nadwagą.

 Formuła produktu została starannie skomponowana pod względem składników i proporcji tak, by oddziaływać na główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów i węglowodanów.

Składniki tego produktu to :
 Nasiona lnu odtłuszczone, otręby owsiane, otręby pszenne, łodyga kaktusa – opuncji figowej (Opuntia ficus indica), łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata), nasiona babki płesznik (Plantago psyllium), źdźbła młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L).

Suplement ten zapewnia kompleksowe wsparcie w walce z nadwagą.

– NATURALNIE WSPIERA ODCHUDZANIE

– BEZ SUBSTANCJI CHEMICZNYCH

– WSPOMAGA METABOLIZM

– POMAGA KONTROLOWAĆ APETYT

– POMAGA OCZYŚCIĆ JELITA

Główną substancją czynną produktu jest suszona łodyga kaktusa – opuncji figowej, roślina występującej na pustyniach Meksyku, wpisana na listę Światowej Organizacji Zdrowia jako substancja posiadająca specjalne właściwości w zakresie profilaktyki otyłości.W unikalnym połączeniu z pozostałymi w pełni naturalnymi składnikami – m. in. specjalną odmianą odtłuszczonych nasion lnu, źdźbłami młodego jęczmienia, łuskami babki jajowatej i nasionami babki płesznik .
 1. NOPALINIA MAX ma za zadanie wspomagać trwałe odchudzanie. Dlatego też nie polecamy drastycznych diet niskoenergetycznych czy diet polegających na wyeliminowaniu istotnych dla organizmu składników z dziennej dawki żywieniowej.
 2. Dieta, którą zastosujesz zależy od Twojej aktywności fizycznej. W zależności od trybu życia zalecamy dietę 1000 kalorii dla osób nieaktywnych fizycznie, 1200 dla średnio aktywnych lub też zrównoważoną dietę 1500 dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
 3. Zażywaj Nopalinię Max dwa razy dziennie – optymalnie 15 minut przed śniadaniem i kolacją.
 4. Jedz pięć niewielkich posiłków dziennie z zachowaniem trzygodzinnych odstępów.
 5. Pij minimum osiem szklanek wody dziennie.
 6. Waż się codziennie, notuj wyniki.
 7. W miarę możliwości ruszaj się – zalecamy 45 minutowe ćwiczenia o średniej intensywności. W przypadku osób bardziej otyłych ćwiczenia może zastąpić energiczny spacer.
 8. Każdemu zdarzają się chwile słabości – w przypadku naruszenia diety nie przerywaj jej!
 9. Dietę utrzymuj aż do uzyskania pożądanej masy ciała.
 10. Pamiętaj – utrata masy ciała to dopiero połowa sukcesu. Po zakończeniu diety:
 • staraj się zachować dobre nawyki żywieniowe,
 • kaloryczność posiłków zwiększaj stopniowo,
 • po zakończeniu diety zażywaj Nopalinię Max dwa razy dziennie w dawce profilaktycznej.

Jak stosować?

1 łyżkę stołową Nopalinii Max należy wymieszać z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić 2 razy dziennie. Podczas stosowania produktu należy wypijać minimum 8 szklanek wody dziennie.


Produkt w 100% naturalny bez chemii

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem. Nopalinia Max to w pełni naturalny, nieprzetworzony chemicznie preparat. Wszystkie składniki produktu stanowią naturalne ziarna i wyciągi roślinne. W procesie produkcji Nopalinii Max nie zostały zastosowane ulepszacze smakowe, ani chemiczne utrwalacze.

Przestrzegane normy sanitarne

Każdy składnik, wchodzący w skład Nopalinii Max, jest weryfikowany pod kątem spełnienia norm jakości i czystości. Zgodnie z wymogami Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. 2006 nr 171 poz. 1225) przed pierwszym wprowadzeniem do obrotu produkt zgłoszony został do Głównego Inspektoratu Sanitarnego (nr sprawy GIS-ŻP-SD-4230-01139/KC/15).
   www.nopalinia.pl A więc tak. Jutro paczuszja wyruszy do mnie. Będą tam opakowanie dla mbie i opakowania dla Was do testowania. Pewnie pojutrze do mnie dotrze więc wtedy będziemy się losować :)

Pamiętajcie, że jedynym warunkiem na jaki zgadzacie się biorąc udział w testowaniu jest napisanie obszernej opini na moim blogu w komentarzu, właśnie pod tym postem.

Tak więc czekamy na paczuszkę a Was proszę jeszcze o chwilkę cierpliwości.